best site builderNasza firma jest obecna na polskim rynku od niedawna, ale z całą pewnością możemy powiedzieć, że jesteśmy specjalistami w branży motoryzacyjnej z wieloletnim doświadczeniem. Media Trailer powstała z pasji do samochodów i nie tylko, a jej głównym celem jest zaoferowanie Państwu produktów akcesoryjnych oraz rozwiązań IT dedykowanych ściśle branży motoryzacyjnej.


Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda nam się nawiązać współpracę, która będzie spełniała Państwa oczekiwania.

zabudowa busa

PORTFOLIO PRODUKTOWE

Poniżej znajdą Państwo krótkie portfolio oferowanych przez nas produktów. W celu uzyskania szczegółowej
oferty zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
zabudowa busa

Zabudowy do busów

Kontynuując rozwój naszej oferty, wprowadziliśmy zabudowy do busów, oparte na produktach fińskiego producenta sklejki brzozowej Koskisen - jednego z czołowych dostawców w Europie.

drive-rite, zawieszenie wspomagające

Drive-Rite

Marka Drive-Rite będąca częścią koncernu Firestone, produkuje systemy pneumatycznego wspomagania zawieszenia do samochodow dostawczych. 
Oferujemy systemy m.in. dla Ford, Citroen, Peugeot oraz Fiat.

przyczepa towarowa

Przyczepy towarowe

Naszym klientom oferujemy przyczepy dwóch wiodących producentów przyczep lekkich - Zasław oraz Brenderup. Dzięki najwyżej jakości oraz doskonałej cenie, zdobyły zaufanie wielu naszych klientów.

bagażniki bazowe, uchwyty rowerowe, platforma dachowa, CRUZ

Akcesoria transportowe

W ofercie posiadamy bagażniki bazowe, platformy na hak, bagażniki do przewozu rowerów oraz wszelkich innych sprzętów sportowych. Oferujemy produkty Thule, Cruz, Mont Blanc oraz Whispbar.