Media Trailer powstała z pasji do samochodów i nie tylko, a jej głównym celem jest zaoferowanie Państwu produktów akcesoryjnych oraz rozwiązań IT dedykowanych ściśle branży motoryzacyjnej.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie uda nam się nawiązać współpracę, która będzie spełniała Państwa oczekiwania.

zabudowa busa

PORTFOLIO PRODUKTOWE

Poniżej znajdą Państwo krótkie portfolio oferowanych przez nas produktów. W celu uzyskania szczegółowej oferty zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

zabudowa busa

Zabudowy do busów

Kontynuując rozwój naszej oferty wprowadziliśmy zabudowy do busów, oparte na produktach fińskiego producenta sklejki brzozowej Koskisen - jednego z czołowych dostawców w Europie.

zawieszenie drive-rite

Drive-Rite

Marka Drive-Rite będąca częścią koncernu Firestone, produkuje systemy pneumatycznego wspomagania zawieszenia do samochodów dostawczych. Oferujemy systemy m.in. dla Ford, Citroen, Peugeot oraz Fiat.

oslona_pod_silnik

Osłony podwozia

Oferujemy szeroki wybór stalowych osłon pod silnik, skrzynię biegów, chłodnicę oraz zbiornik paliwa.

bagażniki-dachowe

Akcesoria transportowe

W ofercie posiadamy bagażniki bazowe, platformy na hak, bagażniki do przewozu rowerów oraz wszelkich innych sprzętów sportowych. Oferujemy produkty Thule, Cruz, Mont Blanc oraz Whispbar.

zabudowa-warsztatowa-serwisowa

Zabudowy warsztatowe

Dzięki zastosowaniu oferowanych przez nas szafek oraz regałów utrzymanie porządku w przedziale ładunkowym będzie o wiele prostsze. Wszystkie narzędzia oraz niezbędne do pracy akcesoria mogą być odpowiednio zabezpieczone podczas jazdy.

Kontakt

tel. 68 5000 500

kom. 510 404 841

mail: biuro@mediatrailer.pl

Adres

Media Trailer Sp. z o.o.

ul. Niałecka 17

64-200 Wolsztyn

 

NIP 838 184 76 99

KRS 0000538418

REGON 360 0566 682