zabudowa-warsztatowa-serwisowa

ZABUDOWY WARSZTATOWE BUSÓW

Dzięki zastosowaniu oferowanych przez nas szafek oraz regałów utrzymanie porządku w przedziale ładunkowym będzie o wiele prostsze. Wszystkie narzędzia oraz niezbędne do pracy akcesoria mogą być odpowiednio zabezpieczone podczas jazdy.

ZABUDOWA WARSZTATOWA BUSA

Zabudowa warsztatowa to funkcjonalny system wyposażenia dla przedziałów ładunkowych. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w pojazdach o przeznaczeniu serwisowym. Daje możliwość zamiany busa w profesjonalny, doskonale zaopatrzony warsztat mobilny. Zabudowa warsztatowa busa to doskonałe rozwiązanie dla ekip pomocy technicznej. Dostęp do niezbędnych narzędzi, stołu roboczego oraz przydatnych materiałów znacząco ułatwia podjęcie szybkiej interwencji u klienta, np. usunięcie awarii lub usterki. Zabudowa warsztatowa busa znajduje jednak zastosowanie w realizacji wielu różnych usług. Zapewnia szerokie możliwości w zakresie ładowności, pojemności oraz wewnętrznej rozbudowy. Dodatkowym usprawnieniem jest fakt, że nowoczesna zabudowa może być składana w sposób modułowy. Z połączonych elementów utworzyć da się ergonomiczne i funkcjonalne konstrukcje. Elementy systemu zabudowy przykręcane są bezpośrednio do płyty podłogowej. W tym celu wykorzystuje się specjalne śruby. Zabudowa przymocowywana może być także do ściany pojazdu, za pośrednictwem odpowiednich uchwytów montażowych.

OFERTA

Dopasowana do potrzeb klienta

Nasz Zespół służy pomocą przy doborze odpowiedniego zestawienia elementów.

WYSYŁKA

CAŁA POLSKA

Gotowe zabudowy dostarczamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej na terenie całego kraju. Termin realizacji do ustalenia przy składaniu zamówienia

MONTAŻ

SZYBKOŚĆ I PROSTOTA

Zabudowy dostarczane są w komplecie ze wszystkimi potrzebnymi do montażu akcesoriami. Istnieje również możliwość montażu przez Nasz Zespół – szczegóły do ustalenia.

ZABUDOWA WARSZTATOWA BUSA CO DAJE?

Warsztatowa zabudowa samochodu znacząco podnosi szybkość realizacji usług serwisowych. Zapewnia bezpośredni dostęp do niezbędnych narzędzi i gwarantuje pełną dyspozycyjność nawet w nieoczekiwanej sytuacji. Umożliwia łatwe przechowywanie kabli, butli, lin oraz różnych drobnych detali. Zabudowa busa na narzędzia ogranicza czas potrzebny do odnalezienia niezbędnego sprzętu, który ulega niekontrolowanemu przemieszczaniu się w trakcie jazdy. Pod względem funkcjonalnym, odpowiednio zabudowany samochód może z powodzeniem dorównać autoryzowanym warsztatom mobilnym oraz konkurować z dużymi sieciami serwisów samodzielnych. Zabudowy warsztatowe busów powstają z materiałów odpornych na zadrapania i uderzenia. Pozwalają na ochronę przestrzeni roboczej przed uszkodzeniami mechanicznymi, nie ograniczając przy tym komfortu jazdy samochodem. Zabudowany pojazd daje też możliwość lepszej kompensacji cieplno-termicznej naprężeń oraz tłumienia odgłosów w obszarze serwisowym.

zabudowa-warsztatowa-serwisowa

ELEMENTY WCHODZĄCE W SKŁAD ZABUDOWY WARSZTATOWEJ

Na zabudowę warsztatową składają się wszelkiego rodzaju szafki, regały, kasety i szuflady. Ich obecność znacząco podnosi efektywność pracy w terenie oraz ułatwia jej organizację. Niweluje ryzyko zgubienia przydatnych narzędzi i sprzyja wydajnemu wykorzystaniu dostępnej przestrzeni ładunkowej. W zabudowie wykorzystać można praktyczne elementy składane, które zwiększają powierzchnię roboczą o nawet kilkadziesiąt procent. Szuflady z odpowiednio zabezpieczonymi panelami najlepiej nadają się do przechowywania ciężkich przedmiotów. W razie zderzenia, skutecznie zapobiegają przemieszczaniu się masywniejszych wagowo ładunków w kierunku jazdy. Do utrzymania porządku w narzędziach posłużyć mogą tablice ścienne. Nie wolno przy tym zapomnieć o blatach roboczych, które wykazują odporność na ekstremalne temperatury, chemikalia czy oleje.

zabudowa-warsztatowa-serwisowa

ZABUDOWY WARSZTATOWE BUSA

W OFERCIE MEDIA TRAILER

Oferowane przez nas zabudowy warsztatowe samochodów dostawczych posiadają imponującą pojemność ładunkową. Wyróżnia je również atrakcyjna stylistyka, która doskonale współgra z ekonomiczną eksploatacją. Poszczególne elementy można indywidualnie modyfikować oraz zmieniać ilość doposażenia w zależności od potrzeb i parametrów pojazdu. Elementy zabudowy mogą być montowane na różne sposoby. Zastosowanie szafek i regałów znacząco ułatwia utrzymanie przedziału ładunkowego w należytym porządku. Akcesoria i narzędzia niezbędne do pracy są też prawidłowo zabezpieczone – zarówno w czasie podróży, jak i realizacji prac warsztatowych. W systemie zabudowy wszystko może łatwo pozostać na wyciągnięcie ręki. Dzięki obecności zamków zabezpieczających, wyposażenie przewożone busem jest dobrze chronione przed osobami niepożądanymi. Oferowane przez Media Trailer zabudowy dają też okazję do odpowiedniej prezentacji możliwości wykonawcy usług serwisowych przed klientem.

ZABUDOWA WARSZTATOWA BUSA CZY WARTO ?

Zabudowa warsztatowa znacząco zwiększa poziom funkcjonalności pojazdu. Podłogi wyposażane są w warstwy antypoślizgowe, które zapobiegają wypadkom przy pracy. Obecność licznych regałów ułatwia montaż dodatkowego oświetlenia. Rozwiązanie to umożliwia tym samym korzystanie z zaplecza warsztatowego nawet wieczorem lub późnym popołudniem. Do produkcji elementów zabudowy wykorzystywane są lekkie, a przy tym wytrzymałe materiały. Niska waga wiąże się z ograniczeniem zużycia paliwa, a tym samym obniżeniem emisji szkodliwych substancji do środowiska. W konsekwencji przekłada się to na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych. Obecność zabudowy warsztatowej korzystnie wpływa także na wygląd pojazdu. Zabudowany bus robi profesjonalne wrażenie, co pozytywnie wpływa na odbiór wśród odbiorców usług serwisowych. Właściciel pojazdu zyskuje status kompetentnego fachowca, z którym warto nawiązać współpracę. Wizerunek ma kluczowe znaczenie przy tak dużej konkurencji w branży.

MASZ PYTANIA ?

CHĘTNIE NA WSZYSTKIE ODPOWIEMY!

Kontakt

tel. 68 5000 500

kom. 510 404 841

mail: biuro@mediatrailer.pl

Adres

Media Trailer Sp. z o.o.

ul. Niałecka 17

64-200 Wolsztyn

 

NIP 838 184 76 99

KRS 0000538418

REGON 360 0566 682