ZABUDOWA BUSA

Zabudowa busa to zespół gotowych elementów, których zadaniem jest zwiększenie funkcjonalności przestrzeni pojazdu dostawczego. Stanowi jednocześnie formę jego ochrony – zarówno wnętrza kabiny transportowej, jak i części paki busa. Obecność tych usprawnień korzystnie wpływa także na bezpieczeństwo przewożonych ładunków. Zabudowa pojazdu pozwala na zaadaptowanie go do określonych wymogów technicznych. Bus przystosować można na różne sposoby, podnosząc tym samym jego praktyczną użyteczność. Samą przestrzeń załadunkową zabudować da się w bardzo szerokim zakresie.

podlogi-ze-sklejki

PODŁOGA

grubość 9 lub 12 mm

Podłogi wykonane są z wysokiej jakości sklejki brzozowej pokrytej bezpieczną warstwą antypoślizgową.

okladziny-boczne-boczki

OKŁADZINY ŚCIENNE

sklejka 4mm lub plastik 4mm

W ofercie posiadamy gotowe panele ściennne z wysoko wytrzymałej sklejki pokrytej powłoką PP, surowej sklejki oraz panele strukturalne z tworzywa sztucznego PP.

nadkola-plastik

NADKOLA

plastik PE-HD

Lekkie oraz trwałe nadkola przystosowane do użytkowania w niskich temeraturach.

CO DAJE ZABUDOWA BUSA ?

Zabudowa samochodu dostawczego znacząco podnosi komfort użytkowania pojazdu. Rozwiązanie to chroni przed wgnieceniami, zarysowaniami oraz innymi uszkodzeniami przestrzeni transportowej. Zwiększa poziom bezpieczeństwa załadunku w trudnych warunkach i chroni przed jego niepożądanym przemieszczaniem się. Elementy zabudowy wyposażane są w różne praktyczne rozwiązania, które umożliwiają unieruchomienie ładunku w kabinie. Należą do nich m.in. pasy mocujące, drążki rozporowe, szyny aluminiowe, progi antypoślizgowe, systemy ocieplenia czy nadkola. Zabudowa do busa pozwala także zminimalizować straty wynikające z braku odpowiedniego przystosowania podłogi, ścian i sufitu pojazdu do zastosowań użytkowych. Sprzyja też zachowaniu schludnego i zadbanego wyglądu wnętrza pojazdu, co minimalizuje ryzyko jego szybkiego wyeksploatowania. Nie bez znaczenia pozostaje profesjonalny wygląd kabiny.

sklejka
zestaw-montazowy-latwy-montaz
komplet-gotowe-do-montazu

ELEMENTY WCHODZĄCE W SKŁAD

ZABUDOWY BUSA

Jednym z podstawowych elementów zabudowy busa jest podłoga. Powstaje z materiałów odpornych na ścieranie, kontakt z wilgocią oraz działanie środków chemicznych i olejów. Jej obecność niweluje problem ślizgania się ładunków w kabinie. Certyfikowane podłogi wyposażane są w specjalną powłokę antypoślizgową. Podczas eksploatacji nie występują żadne zerwania w miejscach łączeń, co znacząco ułatwia bezpieczne operowanie wyposażeniem, np. wózkami. Ważnym elementem zabudowy busa są również okładziny ścienne. Przydają się zwłaszcza przy okazji transportu dużych partii ładunków, które zwiększają ryzyko pozostawienia trwałych śladów na ścianach kabiny. Zabudowa ścienna okazuje się niezbędna także w trakcie przewozu produktów wymagających zachowania wysokiego standardu higieny, np. artykułów żywnościowych. Znacząco bowiem ułatwia utrzymanie czystości i sprzyja zachowaniu sterylnych warunków wewnątrz pojazdu. Okładziny zamontować można na całej przestrzeni ścian kabiny. Pojazd doposażyć da się także w dodatkowe akcesoria i usprawnienia, przystosowane indywidualnie do specyfiki jego wykorzystania.

ZALETY

ZABUDOWY BUSA

Zabudowa busa pozwala na wyeliminowanie wielu zagrożeń związanych z transportem i załadunkiem. Znacząco poszerza funkcjonalność pojazdu i pozwala na znacznie wydajniejsze wykorzystanie jego wolnej przestrzeni. Ułatwia utrzymaniu nienagannego poziomu estetyki wewnątrz auta. Podnosi również standard transportu i pomaga w utrzymaniu czystości w busie. Wyłożenie powierzchni ochronnych na podłogi i ściany furgonu ułatwia optymalną organizację wyposażenia. Zabudowa montowana jest na odpowiednich wkrętach i spinkach, mocowanych w fabrycznych miejscach montażowych. Estetyczny i higieniczny wygląd sprawia, że na busa znacznie lepiej reagują zleceniodawcy. Do zalet tego rozwiązania należy łatwość utrzymania w czystości.

zabudowa busa

GWARANCJA JAKOŚCI

PRECYZJA I ESTETYKA

Elementy obrabiane maszynowo dzięki czemu mają Państwo gwarancję idealnego dopasowania zabudowy do wnętrza samochodu.

MONTAŻ

SZYBKOŚĆ I PROSTOTA

Zabudowy dostarczane są w komplecie ze wszystkimi potrzebnymi do montażu akcesoriami dzięki czemu samodzielny montaż jest niezwykle szybki oraz łatwy.
Instalacja kompletnej zabudowy trwa około 2-3 godziny.

WYSYŁKA

CAŁA POLSKA

Gotowe zabudowy dostarczamy za pośrednictwem firmy spedycyjnej na terenie całego kraju. Termin realizacji do ustalenia przy składaniu zamówienia

ZABUDOWY BUSA W OFERCIE

MEDIA TRAILER

W Media Trailer znaleźć można elementy zabudowy przystosowane do najbardziej uniwersalnych zastosowań. Oferujemy nowoczesne podłogi z wysokojakościowej sklejki brzozowej, zabezpieczonej solidną warstwą antypoślizgową. Podłogi dostępne są w dwóch grubościach do wyboru – 9 i 12 mm. Oferujemy także okładziny w formie gotowych paneli. Elementy te wykonane mogą być ze sklejki surowej lub sklejki pokrytej powłoką PP, a także całościowo ze strukturalnego tworzywa sztucznego. Panele ścienne dostępne są w grubości 4 mm. Posiadamy również lekkie i trwałe nadkola z plastiku PE-HD. Elementy te doskonale nadają się do użytkowania w niskiej temperaturze i mogą być idealnym uzupełnieniem kompletnej zabudowy. Poszczególne części systemu montować można zgodnie z własnymi preferencjami. Charakteryzują się wysoką ergonomią wykonania. Można bez trudu wzbogacić je o dodatkowe usprawnienia. Elementy zabudowy oferowane przez Media Trailer obrabiane są maszynowo, co pozwala na ich idealne dopasowanie do wnętrza pojazdu. Problemów nie sprawia również montaż. Zabudowy dostarczane są w kompletnym zestawie, z wszystkimi niezbędnymi akcesoriami. Poszczególne elementy można szybko i łatwo zamontować samodzielnie. Instalacja kompletnej zabudowy busa trwa ok. 2-3 godziny.

MASZ PYTANIA ?

Chętnie na wszystkie odpowiemy!

Kontakt

tel. 68 5000 500

kom. 510 404 841

mail: biuro@mediatrailer.pl

Adres

Media Trailer Sp. z o.o.

ul. Niałecka 17

64-200 Wolsztyn

 

NIP 838 184 76 99

KRS 0000538418

REGON 360 0566 682